Вітаємо Вас в компанії АвтоЕкспрес!

Компанія АвтоЕкспрес заснована в 2012 році і основна її діяльність – це пасажирські перевезення по Україні та Європі. Пріоритет Компанії - що б Ваша поїздка, подорож була максимально комфортною і приємною.

Сьогодні ми пропонуємо регулярні пасажирські перевезення за наступними маршрутами:

 • 1Шумськ-Київ-Шумськ
  через Острог - Нетішин - Славуту - Шепетівку - Полоне - Баранівку
 • 2Ізяслав-Київ-Ізяслав
  через Шепетівку - Полоне - Баранівку
 • 3Львів-Київ-Львів
  через Буськ - Броди - Радивилів - Дубно - Рівне - Новоград-Волинський - Житомир.
 • 4Ужгород-Київ-Ужгород
  через Мукачев - Стрий - Львів - Рівне - Новоград-Волинський - Житомир.

Розклад автобусів ви можете уточнити на сторінці сайту Розклад, а також зателефонувавши нам за телефоном (067) 4-555-777

Всі автобусні пасажирські перевезення здійснюємо виключно на комфортабельних автобусах і мікроавтобусах, здатних задовольнити найвибагливіші вимоги. До ваших послуг автобуси марок Mercedes-Benz, Volvo, Vanhool, Setra, що мають різну кількість місць від 18 до 70. Всі вони обладнані відкидними м'якими кріслами, кавоваркою, кондиціонером, мікрофоном, DVD або відео.

Наш автопарк

Ми також пропонуємо послугу – Оренда авто. Вартість оренди автобуса і автотранспортних послуг залежить від рівня комфортності і складності передбачуваної поїздки. Оплата послуг проводиться в будь-якій зручній для Вас формі. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок, а на довгострокове обслуговування обумовлюються персональні знижки.

Ліцензії та свідоцтва

Top