Оренда авто

З компанією АвтоЕкспрес можливо:

  • 1Використовувати мікроавтобуси для туристичних перевезень мандрівників по місту та області, а також для міжнародних поїздок.
  • 2Обслуговування масових заходів, виставок, конференцій, семінарів, тренінгів, на автобусах і мікроавтобусах всіх класів. Своєчасне замовлення автобусів допоможе вчасно доставити пасажирів на форуми і ділові зустрічі.
  • 3Замовити автобус для обслуговування приватних осіб, поїздки з школярами в музеї, театри, літні та зимові табори відпочинку.
  • 4Орендувати автобус для обслуговування туристичних груп, які потрібно перевозити від однієї пам'ятки до іншої. Вказавши кількість осіб, ви отримаєте від диспетчера чітку рекомендацію на замовлення автобуса.
  • 5Замовити автобус для корпоративних поїздок. Ви залишите про себе приємне враження, якщо орендуєте комфортабельний мікроавтобус для поїздки співробітників, або клієнтів на корпоративну вечірку в ресторан, за місто на пікнік, або в готель.
  • 6Орендувати авто на весілля, а також для супроводу урочистостей та святкових заходів.
  • 7Організувати трансфер: зустрічі і проводи в аеропортах, на вокзалах.
  • 8Орендувати автобус на спортивні заходи для перевезення як вболівальників, так і спортивних команд.

Туристичні перевезення

З компанією АвтоЕкспрес у Вас є можливість без зайвих витрат орендувати автобуси для екскурсійних поїздок.
Якщо ви хоч раз побували на автобусній екскурсії по місту, то ви погодитеся, що це найзручніший варіант знайомства з визначними пам'ятками.

Екскурсії

Відвідайте Львів - культурну столицю України. Мандрівники люблять тут все, починаючи з бруківки затишних вуличок з ошатними будинками, закінчуючи мешканцями та офіціантами в не менш легендарних і оригінальних кафе.

В Тернопільській області розташувався не менш цікавий, однак, ще не такий популярний серед туристів, а тому спокійне містечко Шумськ. Свою популярність цей районний центр заслужив ще в 1231р.

Доїхати автобусом до Ізяслава - одного з найцікавіших і старовинних міст Хмельницької області простіше простого прямо з Києва. Шлях пролягатиме через Хмельницьк і всю область, що дасть прекрасну можливість побачити всю красу краю.

Трансфер

Використовувати мікроавтобуси для туристичних перевезень мандрівників по місту та області, а також міжнародних поїздок. Ні для кого не секрет, що автомобіль вже давно перестав бути розкішшю, тепер це засіб пересування, без якого складно уявити наше існування. Особистий автомобіль є не у всіх, оренда автотранспорту - автобусів, мікроавтобусів, легкових і вантажних автомобілів - є дуже затребуваною послугою. Замовлення автобуса в спеціалізованій компанії - раціональне рішення цілого кола проблем. Це незамінна послуга. Особливо для організації однієї туристичної групи по певному маршруту. Автобус доставить відразу в потрібне місце. Все найцікавіше починається відразу, а не після поїздки від вокзалу до готелю. Групова оренда автобуса або мікроавтобуса в рази дешевше, ніж найом для великої кількості людей персональних автомобілів або таксі.

Корпоратив

Замовлення автобусів для корпоративних поїздок. Безумовно, набагато зручніше розмістити співробітників, що відправляються на корпоративну вечірку в ресторан, за місто або в круїз, в одному зручному автобусі, ніж розміщати по різних машинах, щоб під час поїздки одна машина чекала іншу.

Оренда автобуса це найбільш вигідний і економний варіант для тих, хто організовує ділові зустрічі та масові заходи з доставкою всіх учасників в потрібне місце і в потрібний час. Салон автобусу дозволяє без зайвих зусиль розмістити велику кількість людей в комфортних умовах. Досвід надання транспортних послуг дозволяє не замислюватися над вирішенням таких проблем. У ваше розпорядження буде надано водій зі стажем роботи, який добре знає всі міські маршрути.

Відзначимо, що в компанії АвтоЕкспрес працюють тільки досвідчені водії. Вони прекрасно знають Київ і його околиці, а у багатьох з них є великий досвід роботи в туристичній сфері.

Обслуговування масових заходів, виставок, конференцій, семінарів, тренінгів, на автобусах і мікроавтобусах всіх класів. Своєчасне замовлення автобусів допоможе вчасно доставити пасажирів на форуми і ділові зустрічі.

Послуга оренди автобуса може знадобитися в якості організаційного моменту. Сьогодні в Києві проводиться велика кількість всіляких конференцій, семінарів, які не можна уявити без швидкого пересування по місту. Замовлення автобуса не тільки більш ефективно, ніж виклик кількох таксі, але і найбільш зручно з економічної та організаційної точок зору.

Замовлення авто на весілля, пасажирські перевезення мікроавтобусом для супроводу урочистостей та святкових заходів.

Хочете зробити прогулянку молодят незабутньою? Тоді заздалегідь подбайте про маршрут або зверніться в наш відділ з обслуговування весіль – Авто Експрес.

Ми організуємо тематичні весільні екскурсії як для молодят, так і для гостей урочистостей. У нас працюють досвідчені гіди-екскурсоводи, які відмінно знають Київ. Вони покажуть кращі місця для фото та відео зйомки, розкажуть про весільні традиції і просто піднімуть настрій перед весільним гулянням. Ви гарантовано отримаєте саме ту якість обслуговування і зручності, яку заслуговують ваші гості. Скрізь встигнути, організовано пересуватися по місту, вчасно приїхати на банкет не так і складно, якщо заздалегідь взяти в оренду на весілля автобус в компанії Авто Експрес!

Оренда автобусів для змагань є затребуваною послугою не лише для вболівальників, готових всюди їздити за своєю командою і підтримувати її у вирішальні моменти спортивного життя, а й для самих спортсменів. Відомі команди, які заручилися спонсорською підтримкою, зазвичай мають у своєму розпорядженні власний комфортабельний автобус, але навіть вони іноді змушені скористатися послугами оренди автобусів, наприклад, якщо їх транспортний засіб поламався. А для молодих команд, які ще не досягли висот у спорті, надані послуги з оренди автобусів особливо знадобляться.

На стан професійного спортсмена впливає величезна кількість чинників фізіологічного та психологічного типу. На самопочуття спортсмена позначаються і умови перевезення, тому необхідно створити відповідні умови транспортування спортсменів до місця призначення. Компанія "Авто Експрес" має комфортабельні і надійні автобуси, які швидко і зі зручністю доставлять спортсменів до місця проведення змагань.

Також замовлення автобуса на спортивні заходи необхідно відданим фанатам для відвідування спортивних матчів свого улюбленого клубу. Адже трансляція матчу по телевізору не може зрівнятися з особистою присутністю на спортивній події. Тільки на стадіоні уболівальник може по-справжньому відчути єдність зі своєю командою, по-своєму пережити всі гострі моменти гри і відчути незабутній смак перемоги.

Користуйтеся послугами нашої компанії! Живіть яскраво!

Автопарк

Замовити авто

Top