Львів - культурна столиця України

Львів

Відвідайте Львів - культурну столицю України. Мандрівники люблять тут все, починаючи з бруківки затишних вуличок з затишними будинками, закінчуючи мешканцями та офіціантами в не менш легендарних і оригінальних кафе. Місто, яке протягом століть стояло на кордоні між культурами Сходу та Заходу, місто багате на історичні події, місто унікальних архітектурних пам'яток і ансамблів.

Вихідні у Львові можуть бути пізнавальними, оскільки зі Львовом пов'язані такі видатні події, як друк першої в Україні книги, запуск першої повітряної кулі, першого електричного трамвая. Тут, на вузьких вуличках мирно уживаються православні церкви і католицькі храми, пам'ятки архітектури та сучасні кнайпи. Це місто, в якому сплелися історія і сучасний дух часу.

Львів

Центр Львова - це справжній музей під відкритим небом, недарма ця історична частина увійшла до Списку пам'яток світової культурної спадщини Юнеско. Автобусні екскурсії по Львову на вихідні - можливість познайомитися з містом, не втрачаючи при цьому дорогоцінного часу. Ви побачите такі популярні пам'ятки, як, пл. Ринок, собор св. Юра, Домініканський монастир, міський Арсенал. Відвідайте Високий замок, прогуляєтесь його тінистих алеях далеко від міської суєти. Так само відвідайте зовсім нове місце - відомий стадіон Арена-Львів, який вже став невід'ємною частиною міста, зразком сучасної архітектури.

Поїздка у Львів на вихідні буде незабутньою та комфортною разом з нами, адже гнучкий розклад руху автобусів Львів-Київ-Львів дозволить обрати максимально вдалий варіант поїздки.

На вихідні у Львові:

У Львів на вихідні. Водоспади

У Львів на вихідні. ВодоспадиКуди поїхати сім'єю у святкові дні або як провести вихідні? Якщо такі питання не залишають в спокої Вашу голову, рекомендуємо Вам провести вихідні дні у Львові, відвідати Національний парк Сколевські Бескиди і подивитися на водоспади Львівської області. Які ще водоспади в Україні? - подумали Ви.
Водоспади України нехай поступаються об'ємом води, що скидається, не можуть похвалитися перед знаменитими водоспадами світу своєю висотою, але здатні зачарувати своєю красою, унікальним ландшафтом, природою.

Детальніше: У Львів на вихідні. Водоспади

На футбол до Львову разом!

Футбол у Львові Футбол. Яка ще гра може похвастатись такою кількістю прихильників? Напевне таких ігор не багато і їх можна перерахувати на пальцях однієї руки.
Сьогодні футбол об’єднує багатьох вболівальників, цілі народи, нації. Футбольні поєдинки збирають тисячі прихильників на стадіонах, мільйони глядачів біля голубих екранів телевізорів, гаджетів

Детальніше: Львів. Футбол
Top