У Львів на вихідні. Водоспади

У Львів на вихідні. ВодоспадиКуди поїхати сім'єю у святкові дні або як провести вихідні? Якщо такі питання не залишають в спокої Вашу голову, рекомендуємо Вам провести вихідні дні у Львові, відвідати Національний парк Сколевські Бескиди і подивитися на водоспади Львівської області. Які ще водоспади в Україні? - подумали Ви.
Водоспади України нехай поступаються об'ємом води, що скидається, не можуть похвалитися перед знаменитими водоспадами світу своєю висотою, але здатні зачарувати своєю красою, унікальним ландшафтом, природою.

Водоспади Львівської області.
І так, приїхали в старовинне місто Львів, відвідали деякі екскурсії вихідного дня. Але що робити з бажанням - останні декілька днів віддатися в руки природи? Ну що ж, і таке можливе.

Водоспад Кам'янка, с. Сколе, Львівська обл.

Водоспад Кам'янка. ЛьвівОдним з найбільших водоспадів у Львівській області є водоспад Кам'янка, який розташований в Національному природному парку Сколивські Бескиди. Нехай висота водоспаду всього сім метрів, але його не маленька площа обсипана валунами, що обрушилися під час землетрусу. Ще однією відмінною рисою Кам'янки є його ландшафт - потік води водоспаду розділяє кам'яна брила.

Якщо вирішили зупиниться біля водоспаду Кам'янка, то навколишній місцевості є ще чим здивувати свого "відвідувача". Так, приміром, добираючись до водоспаду, можна відвідати і вгамувати спрагу прохолодною водою живого джерела. Смак води джерела є маслянистим і чимось нагадує добре відому воду Нафтуся. А ось щоб не пропустити живильне джерело, шукайте підвішене сопло.

Коли на шляху раптом зустрінеться озеро, яке здасться Вам бездушним, не живим і уся його навколишня місцевість покрита мохом, - це Мертве озеро. Із-за високої концентрації сірководня в озері немає ніякої живності, не то що риби.

Як добратися до водоспаду Кам'янка? Зі Львову маршрутним таксі до зупинки с. Дубина або ж якщо Ви зупинилися в с. Сколе - пішки або на конях необхідно здолати всього лише декілька кілометрів.

Водоспад Гуркало, Сколевский р-н, Львівська обл.

Водоспад Гуркало. ЛьвівНа захід від с. Сколе, на Великій Річці Вас зустріне ще один водоспад Карпат - Гуркало, що розташований на горі Параска (Парашка), найвищій вершині Сколивських Бескидів (1268,5 метрів над рівнем моря).

Свою грізну назву п'ятиметровий водоспад дістав із-за свого шуму, який під час розливу річки стає нестримним і шумним. Але не дивлячись на своє недружнє ім'я, біля його підніжжя можна викупатися, а в його околиці - встановити намет і влаштувати пікнік.

Якщо міська метушня натомила у Львові сідаєте на маршрутне таксі до села Корчин або Крушельниці, а там, будь-хто, від малого до великого, вкаже Вам шлях до водоспаду.

Top