На футбол до Львову разом!

Футбол у Львові Футбол. Яка ще гра може похвастатись такою кількістю прихильників? Напевне таких ігор не багато і їх можна перерахувати на пальцях однієї руки.
Сьогодні футбол об’єднує багатьох вболівальників, цілі народи, нації. Футбольні поєдинки збирають тисячі прихильників на стадіонах, мільйони глядачів біля голубих екранів телевізорів, гаджетів

Футбол у Львові став актуальною подією у місті Лева після чемпіонату Європи з футболу Євро-2012, який проводився в Україні та Польші і саме до цієї події було збудовано Арену Львів. Арена Львів розрахована на тридцять чотири тисячі глядачів і особливістю стадіону є своєрідна променада, що розділяє перший та другий яруси арени, а також забезпечує високу міру безпеки в переміщенні вболівальників. Завдяки досконалій системі безпеки в стінах стадіону стало можливим (за рішенням УЄФА) проводити не лише футбольні поєдинки чемпіонату України, але й матчі за участю міжнародних футбольних клубів.

Футбол Львів АренаФутбол у Львові на Арені Львів в останні роки супроводжується яскравим та пишним святкуванням в місті, особливо це помітно, коли грає національна збірна України. Атмосфера святково міста в цей день в вечері передається на трибуни стадіону, яка надає наснаги та сил боротися Нашим хлопцям за перемогу. Вболівальники підтримують Наших козаків не лише красномовними лозунгами, плакатами, але й національним гімном України, який лунає на перших та останніх хвилинах футбольного матчу.

Хто був присутнім хоча б на одному футбольному матчі за участю міжнародних команд той підтвердить, що немає нічого яскравішого для вболівальника за футбольну атмосферу на стадіоні. Особливо коли грає улюблена команда, коли грає твоя національна збірна. Таку атмосферу словами не передати, її потрібно бодай раз відчути самому і вона на завжди поглине до своїх футбольних обіймів.

Якщо Ви ярий вболівальник і забудь-яку ціну бажаєте дістатись до Львову, ми в цьому Вам допоможемо. Гнучкий розклад руху автобусів Львів-Київ-Львів дозволить обрати максимально вдалий варіант поїздки.

Top