Квиток на автобус онлайн

Автобус сьогодні – це доступний та недорогий варіант сімейної подорожі чи подорожі вихідного дня, а також один із чинників вдалої поїздки чи відрядження. І щоб перші враження поїздки були якомога приємними - замовте квиток на автобус онлайн за допомогою нижче приведеної форми.

УВАГА!
Вказуйте діючу електронну адресу, адже на цю адресу буде надіслано Ваш квиток. Не забудьте перевірити папку СПАМ оскільки лист із квитком може потрапити саме в папку СПАМ.

Квиток на автобус за 5 хвилин!

На сторінці бронювання спробуємо Вам допомогти замовити, купити квиток на автобус онлайн та створити перші враження майбутньої поїздки. Саме вони, перші враження, закладають підстави розвитку поїздки та створюють настрій у подорожі.
Написане далі не стане ні для кого новиною: замовлення та оплата квитка онлайн – це зручно та швидко!

Замовити квиток на автобус онлайн

Для замовлення квитка на автобус використовуйте вище наведену форму. На першому етапі зазначте дату поїздки, вкажіть пункти відправлення, прибуття та здійсніть пошук.

На другому етапі, з представлених рейсів, оберіть найбільш вдалий, вкажіть кількість квитків.

Вірно введена особиста інформація на третьому етапі бронювання квитка є гарантією отримання замовлення. Електронний квиток після оплати онлайн (платіжні сервіси LiqPay, PayPal) буде надіслано на вказану електронну адресу. Якщо способом оплати обрано «Готівка», то в такому разі, на електронну адресу надходить електронна квитанція для сплати в касах автовокзалу.

Будьте уважні при замовленні! Ми не несемо відповідальності, якщо не вірно вказана особиста інформація замовника!

Умови повернення квитка

Повернення придбаних автобусних квитків на рейси «АвтоЕкспрес» та повернення коштів виконується у відповідності постановою КМУ «Правила перевезення пасажирів на внутрішніх рейсах».

У разі відмови Замовника від отримання послуг Перевізника, кошти, які були сплачені, повертаються Замовнику згідно встановлених правил. Сума коштів залежить від часу, який залишається до поїздки. Сума буде більшою у разі, коли квиток повертається за дві доби ніж за дві години до відправлення.

Процедура повернення коштів наступна. Замовник має зафіксувати на Квитку час відмови від послуги у представника Перевізника та звернутися з письмовою заявою щодо повернення за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Термін розгляду заяви складає 14 робочих днів.

Більш детальну інформацію про умови та правила повернення квитка можна дізнатись за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за вказаними контактними телефонами.

Top